Alice Oseman – Heartstopper (Volume 3)

Hodnoceno 0 z 5 na základě 5 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 0)

345 

Heartstopper (Volume 3)

Katalogové číslo: 711121 Kategorie:

Popis

Kniha Heartstopper (Volume 3) – autor Alice Oseman

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon…Viac…

Knihu Heartstopper (Volume 3) od Alice Oseman jsme pro vás našli nejlevněji u našeho partnera – online knihkupectví Martinus. Jedná se o vůbec nejlevnější knížku Heartstopper (Volume 3) svého v ČR! Ušetříte i na dopravě, stačí si Heartstopper (Volume 3) poslat do některé z tisíců výdejen v síti Zásilkovna jen za 49,- Kč.

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Alice Oseman – Heartstopper (Volume 3)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek
Tvorba webových stránek: Webklient