Rebecca Sullivan – Night Owls and Summer Skies

259 

Night Owls and Summer Skies

Katalogové číslo: 772723 Kategorie:

Popis

Kniha Night Owls and Summer Skies – autor Rebecca Sullivan

A swoony LGBTQ+ summer romance, perfect for fans of Becky Albertalli. Seventeen-year-old Emma is dreading spending the summer with her mom, who's never accepted that Emma's gay… Viac…

Knihu Night Owls and Summer Skies od Rebecca Sullivan jsme pro vás našli nejlevněji u našeho partnera – online knihkupectví Martinus. Jedná se o vůbec nejlevnější knížku Night Owls and Summer Skies svého v ČR! Ušetříte i na dopravě, stačí si Night Owls and Summer Skies poslat do některé z tisíců výdejen v síti Zásilkovna jen za 49,- Kč.

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rebecca Sullivan – Night Owls and Summer Skies“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek
Web spravuje Webklient